a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

+48 516 252 654

Skontaktuj się!

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. – Pt.

Facebook

Twitter

 

Obrońca karny Wrocław – Kompleksowa pomoc w złożonych procesach prawnych

Kancelaria Płatek > Obrońca karny Wrocław – Kompleksowa pomoc w złożonych procesach prawnych

Czym są sprawy karne?

 

Istotą sprawy karnej jest ustalenie, czy w rozpatrywanej sytuacji popełniony został czyn zabroniony oraz wskazanie jego ewentualnego sprawcy. Do czynów zabronionych zalicza się przestępstwa oraz wykroczenia. Stronami sprawy karnej są: poszkodowany, podejrzany, oskarżony oraz oskarżyciel posiłkowy. Każdej ze stron postępowania przysługują określone prawa. Warto zapewnić sobie wsparcie w ich dochodzeniu, współpracując z doświadczonym adwokatem do spraw karnych we Wrocławiu.

Zadzwoń do nas
adwokat prawo karne wrocław

Adwokat sprawy karne Wrocław

 

Prawo karne obejmuje szeroki zakres zagadnień i przepisów, regulujących rozmaite obszary naszego codziennego życia. Warto zadbać, by w sytuacji, w której postawiony został zarzut popełnienia przestępstwa, zapewnić sobie pomoc i wsparcie kompetentnego adwokata. Realizowana przez Nas obrona oskarżonych we Wrocławiu i okolicach dotyczy bardzo wielu typowych, jak również mniej popularnych rodzajów oskarżeń.

Jeśli:

– padłeś ofiarą przestępstwa i szukasz pomocy,

– jesteś podejrzany o popełnienie czynu zabronionego i potrzebujesz obrońcy,

– zostałeś zatrzymany lub tymczasowo aresztowany,

możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania. Od lat obsługujemy sprawy karne we Wrocławiu i wielu innych miejscach w Polsce, zapewniając wielowymiarową obsługę prawną wszystkim tym, którzy takiej pomocy potrzebują.

W przypadku spraw z zakresu prawa karnego, wsparcie kompetentnego adwokata może okazać się jeszcze cenniejsze, ponieważ stawką postępowania nierzadko jest ograniczenie lub pozbawienie wolności. Współpracując dobrą kancelarią, zyskujesz całkowitą pewność, że obrońca wykorzysta wszystkie sposoby, by zapewnić Ci sprawiedliwy proces i skuteczną, profesjonalną obronę.

Adwokat do spraw karnych Wrocław – kiedy warto skorzystać z usług?

 

Pamiętaj, że już od samego początku postępowania przygotowawczego, masz prawo do kontaktu ze swoim obrońcą. Udział adwokata w przesłuchaniu oraz we wszystkich pozostałych czynnościach to gwarancja wsparcia, oraz sprawiedliwego procesu, podczas którego jako osoba oskarżona, możesz skutecznie dochodzić swoich racji.

Jeśli chodzi o sprawy karne, Wrocław jest miastem, w którym każdego roku pomagamy wielu Naszym klientom. Możemy pomóc także Tobie, wypracowując najkorzystniejszą linię obrony, prowadzącą m.in. do:

– uniewinnienia,

– odroczenia wykonania kary,

– odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego,

– przedterminowego zwolnienia z zakładu karnego,

– zasądzenia przerwy w odbywaniu kary,

a także zastosowania innych, korzystnych dla oskarżonego lub skazanego środków prawnych.

Doświadczony adwokat od spraw karnych to szansa na przedstawienie swojej linii obrony. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obywatel w może czuć się bezsilny w starciu z rozbudowanym i dobrze zorganizowanym systemem prawnym. Nasza wiedza, doświadczenie, znajomość przepisów oraz wsparcie na każdym etapie procesu umożliwiają skuteczne dochodzenie swoich racji przed organami ścigania. Realna szansa obrony dla osoby podejrzanej, oskarżonej, a także skazanej daje jej szansę na sprawiedliwy proces, będący jednym z fundamentów państwa prawa.

sprawy karne wrocław

Obrona oskarżonych Wrocław – w czym możemy Ci pomóc?

 

Zajmując się obroną i reprezentowaniem klientów w procesach karnych, realizujemy bardzo szeroki zakres usług. Pomagamy dochodzić swoich praw osobom oskarżonym oraz poszkodowanym w wyniku takich przestępstw, jak m.in.:

– kradzieże i rozboje,

– posiadanie narkotyków,

– udział w pobiciu lub bójce,

– uszkodzenie mienia,

– spowodowanie wypadku komunikacyjnego,

– fałszowanie podpisów,

– stalking, nękanie, groźby karalne,

– poświadczenie nieprawdy,

– oszustwa gospodarcze i skarbowe,

a także wielu innych, niewymienionych tutaj czynów zabronionych.

Adwokat Wrocław sprawy karne – dlaczego warto nam zaufać?

 

Kancelaria Płatek to zespół specjalistów od spraw karnych we Wrocławiu. Od lat wykorzystujemy Naszą wiedzę, służąc wsparciem wszystkim stronom postępowania karnego.

– Wieloletnie doświadczenie

Na swoim koncie mamy wiele wygranych spraw karnych, w których skutecznie dochodziliśmy praw osób oskarżonych.

– Dyspozycyjność

W sytuacjach wymagających natychmiastowego działania, możesz skontaktować się z Nami również poza godzinami pracy kancelarii.

– Atrakcyjne warunki

Jeśli po skorzystaniu z porady prawnej wybierzesz Naszą Kancelarię do prowadzenia Twojej sprawy, koszt obsługi pomniejszymy o koszt doradztwa.

– Pomoc osobom zatrzymanym i tymczasowo aresztowanym

Każdego roku policja dokonuje tysięcy zatrzymań pod różnorodnymi zarzutami. Każda osoba, w stosunku do której organy ścigania zastosują ten środek, ma prawo do kontaktu z adwokatem oraz obrony już na etapie postępowania przygotowawczego. Osobom zatrzymanym zapewniamy wsparcie w trakcie przesłuchania, podejmując wszelkie przewidziane prawem działania, prowadzące do zwolnienia.

Również tymczasowe aresztowanie jest środkiem zapobiegawczym, na które wymiar sprawiedliwości decyduje się w stosunku do osób podejrzanych o popełnienie różnego rodzaju przestępstw. Mając pełną świadomość, że takie działanie oznacza często wielomiesięczną rozłąkę z najbliższymi, przerwanie relacji prywatnych i zawodowych, dokładamy wszelkich starań do jak najszybszego zwolnienia klienta z aresztu tymczasowego. Jednocześnie, zajmujemy się zbieraniem materiału dowodowego, mającego potwierdzać niewinność osoby aresztowanej.

 

Czy warto brać adwokata w sprawie karnej?

Adwokat w sprawie karnej jest niezbędny. Strony często są pod wpłwem silnych emocji oraz nie posiadają wystarczającej wiedzy z zakresu prawa. Dobry adwokat może przeważyć o wygraniu sprawy klienta.

Obrona oskarżonych Wrocław – w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

1. Odroczenie wykonania kary

Osoby skazane w procesie karnym mają prawo ubiegania się o odroczenie kary. Pomożemy wypracować odpowiednią strategię obrony, gromadząc dowody potwierdzające zasadność przedstawionego wniosku.

2. Pomoc w sprawach o posiadanie narkotyków

Nasze kompleksowe doradztwo w zakresie spraw o posiadanie narkotyków dostępne jest zarówno dla osób podejrzanych, jak i oskarżonych. Zapewniamy wsparcie w postępowaniu przygotowawczym oraz w trakcie procesu sądowego.

3. Wnioskowanie o dozór elektroniczny

Osoby odbywające karę pozbawienia wolności nieprzekraczającą 1 roku, mogą ubiegać się o uzyskanie dozoru elektronicznego. Pomagamy w sporządzeniu stosownego wniosku oraz przedstawimy dowody, potwierdzajcie spełnienie przesłanek umożliwiających uzyskanie elektronicznego dozoru.

4. Pomoc w sprawach o jazdę pod wpływem alkoholu lub narkotyków

Kierowanie pojazdami pod wpływem środków odurzających lub substancji psychoaktywnych, to kolejny z obszarów, w których nieoceniony jest kompetentny adwokat do spraw karnych. Zakres Naszej pomocy obejmuje kompleksowe doradztwo prawne oraz reprezentowanie klientów w postępowaniu.

 

Adwokat sprawy karne Wrocław – co zyskujesz, wybierając współpracę z kancelarią?

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z prawnikiem, jeżeli chodzi o sprawy karne? Przede wszystkim, możemy zapewnić Cię o tym, że wykorzystamy wszelkie dostępne środki prawne, aby zapewnić Ci szansę na sprawiedliwy proces lub skuteczne dochodzenie swoich praw, jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną. Zakres świadczonych przez Nas usług jest bardzo szeroki i każdorazowo dopasowywany do specyfiki danej sprawy. Wybierając współpracę z Nami, możesz liczyć na takie działania, jak:

– wsparcie prawne w czynnościach realizowanych przez organy ścigania,

– reprezentowanie w postępowaniu przygotowawczym,

– sporządzanie wniosków, pism oraz innych, niezbędnych dokumentów,

– sporządzenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa,

– reprezentację w postępowaniu sądowym w roli obrońcy lub oskarżyciela posiłkowego,

– bieżące doradztwo prawne w zakresie prowadzonego postępowania.

 

Obrońca Wrocław – zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Doskonale wiemy, że wymiar sprawiedliwości dysponuje szeregiem narzędzi, dających mu istotną przewagę nad obywatelem, będącym stroną oskarżoną lub poszkodowaną w wyniku popełnionego przestępstwa. Naszą rolą jest wspieranie i pomoc ofiarom czynów zabronionych, ale również osobom oskarżonym o ich popełnienie. Potrzebujesz pomocy? Szukasz adwokata, którego domeną jest doradztwo i skuteczna obrona oskarżonych we Wrocławiu? Skontaktuj się i zyskaj profesjonalną pomoc.

Zapraszamy do kontaktu

    Facebook
    YouTube
    LinkedIn
    Instagram