a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

O nas

Płatek i Wspólnicy - o nas

Wieloletnia tradycja naszej Kancelarii gwarantuje spójność oraz profesjonalizm naszych działań. Świadczymy usługi między innymi z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego czy gospodarczego. Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski.

 

Jesteśmy profesjonalistami. W naszej codziennej pracy współpracujemy z prawnikami oraz specjalistami z różnych dziedzin z całego kraju. Decyzje podejmujemy tylko i wyłącznie na podstawie sprawdzonych informacji, przez co poziom ryzyka sprowadzamy do minimum.

Cenimy sobie skrupulatność oraz szczegółowość w prowadzeniu powierzanych nam spraw, jednocześnie nie rezygnując z szybkości podejmowanych działań.

Pracujemy na zadowolenie naszych Klientów każdym wykonanym telefonem, każdym wysłanym pismem. Wiemy, że tylko regularne działania, nawet w wieloletnich procesach, przynoszą wymierne skutki.

 

Jesteśmy Kancelarią, która ceni i szanuje każdego, kto zwróci się do nas o pomoc. Każdy jest dla nas równy, zarówno Klient indywidualny, jak i biznesowy.

 

Wszelkie podejmowane przez nas czynności pozostają w zgodzie obowiązującymi normami prawnymi oraz z normami poszanowania drugiego człowieka.

Płatek i Wspólnicy - o nas
Grzegorz Płatek

GRZEGORZ PŁATEK

Adwokat
Aneta Skalik

ANETA SKALIK

Adwokat
Anna Marchewka

ANNA MARCHEWKA

Radca prawny

Katarzyna Dubowska

Radca Prawny LL.M.DE
Anna Czaińska

ANNA CZAIŃSKA

Koordynator ds. administracyjnych
Wiktoria Łągiewka

WIKTORIA ŁĄGIEWKA

Asystentka Prawna
Nikola Roszyk

Nikola Roszyk

Koordynator ds. rozwoju

Kamila Motyka

Asystentka Prawna

Julia Węgrzyn

Asystentka Prawna

Dorota Habdas

Asystentka Kancelarii

Julia Maszczyk

Asystentka Prawna
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram