a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

+48 516 252 654

Skontaktuj się!

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. – Pt.

Facebook

Twitter

 

Pomoc prawna dla firm Wrocław – Obsługa prawna spółek i JDG – Profesjonalne doradztwo i wsparcie prawne

Kancelaria Płatek > Pomoc prawna dla firm Wrocław – Obsługa prawna spółek i JDG – Profesjonalne doradztwo i wsparcie prawne

Profesjonalne doradztwo prawne dla spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych i dużych przedsiębiorstw jest dzisiaj konieczne, aby biznes mógł funkcjonować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Otrzyma też wsparcie w tym, by podejmować trafne decyzje w zakresie inwestowania, prężnego rozwoju i współpracy z kontrahentami. Obsługa prawa firm oferowana przez naszą Kancelarię Płatek daje gwarancję rzetelnego wsparcia na każdym etapie realizowanych celów biznesowych. Opiniowanie umów, sporządzanie regulaminów, analiza kontaktów, przekształcanie spółek, to tylko niektóre usługi prawne dla firm we Wrocławiu oferowane przez Kancelarię Płatek. Zapraszamy do współpracy.

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm we Wrocławiu

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie prawne dla przedsiębiorstw, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Poniżej przedstawiamy szczegółowy zakres naszych usług, które pomagają w codziennej działalności, wspierają rozwój i chronią przed ryzykami prawnymi.

 

Konsultacje prawne dotyczące bieżącej działalności – doradztwo w codziennych sprawach, rozwiązywanie problemów prawnych i interpretacja przepisów.

Opinie i analizy prawne – przygotowanie szczegółowych opinii i analiz prawnych, które pomagają w zrozumieniu przepisów.

Obsługa procesów inwestycyjnych – wsparcie prawne w procesach inwestycyjnych, od analizy ryzyk po finalizację transakcji.

Doradztwo podatkowe – pomoc w optymalizacji obciążeń podatkowych oraz zgodnym z przepisami rozliczaniu działalności.

Zwalczanie nieuczciwej konkurencji – identyfikacja i zwalczanie praktyk nieuczciwej konkurencji oraz dochodzenie roszczeń.

Compliance i due diligence – zapewnienie zgodności z przepisami prawa oraz przeprowadzanie due diligence.

Reprezentacja klientów przed sądami i organami administracji.

Restrukturyzacje, likwidacje i ogłaszanie upadłości – kompleksowe działania związane z restrukturyzacją, likwidacją oraz upadłością.

 

Gwarantujemy pełne wsparcie prawne na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, pomagamy firmom rozwijać się zgodnie z prawem i osiągać zamierzone cele biznesowe.

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław – komu pomagamy?

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z większością sektorów i branż w Polsce. Świadczymy usługi prawne dla firm, w tym dla start-upów, firm z sektora MŚP, spółek, biznesów rodzinnych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw.

Możemy wykorzystać Nasze bogate doświadczenie i wiedzę branżową, aby doradzać dowolnej firmie w wielu zagadnieniach związanych z prawem. Biegłość w wielu biznesowych aspektach pozwala nam wcześnie przewidywać ewentualne problemy, minimalizować związane z nimi ryzyko oraz wskazywać rozwiązania, niosące korzyści dla danego przedsięwzięcia.

To, co nas wyróżnia, to fakt, że kierujemy się nie tylko chęcią udzielania jednorazowych porad prawnych, ale także wspieramy realizację długoterminowych celów naszych klientów. Zawsze zwracamy uwagę na szerszy kontekst, który wiąże się z danym biznesem. Wiemy, że każda branża ma inną specyfikę i wymaga podejmowania innych kroków prawnych. Obsługa prawna firm i spółek zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb, oczekiwań, możliwości finansowych oraz planów biznesowych działalności gospodarczych, oraz problemów i ryzyka, które należy zniwelować, aby usprawnić prowadzenie przedsiębiorstwa i móc realizować zamierzone inwestycje. Oferujemy kompleksowe usługi prawne dla firm we Wrocławiu i w całej Polsce.

Na czym polega obsługa prawna dla firm we Wrocławiu?

Rzetelne wsparcie ekspertów w wielu dziedzinach jest kluczowe dla prowadzenia zarówno małego biznesu, jak i firmy na dużą skalę. Jednak działalności te mają różne potrzeby – wielu przedsiębiorców szuka jedynie odpowiedzi na kilka pytań, rozwiązania bieżących, podstawowych problemów lub przygotowania niezbędnych dokumentów. Takim osobom możemy zaproponować jednorazową poradę prawną. Obsługa prawna przedsiębiorstw we Wrocławiu wspiera w każdej dziedzinie prowadzonej działalności gospodarczej, dla której przewidziane są konkretne przepisy.

Z drugiej strony – szerokie grono właścicieli działalności gospodarczych szuka kancelarii, która zagwarantuje im stałą, rzetelną obsługę. To o wiele korzystniejsze rozwiązanie, niż np. tworzenie działu prawnego we własnym zakresie – pozwala oszczędzić czas i pieniądze, zyskując fachowe wsparcie. W takim przypadku oferowana jest przez nas stała obsługa prawna dla firm. Warto krótko wyjaśnić czym charakteryzują się obie propozycje oraz co mogą obejmować, aby dopasować realne wsparcie wedle indywidualnych wymagań czy warunków, w jakich funkcjonuje działalność biznesowa.

Obsługa prawna firm Wrocław

Podstawowe usługi prawne dla firm

Rzetelna porada prawna dla firm ma kluczowe znaczenie, gdy przedsiębiorstwo potrzebuje pomocy np. w przygotowaniu umowy o współpracę, przeprowadzenia transakcji sprzedaży nieruchomości czy rozwiązaniu problemu, wynikającego ze zmienionych przepisów – dostosowania działalności do nowej litery prawa. Często zgłaszają się także do nas klienci, którzy potrzebują porady na temat przygotowania złożonej umowy utworzenia spółki. Przygotowanie umowy zlecenia, regulaminu, kontraktu dla biznesowego partnera, to kolejne przykłady obsługi prawnej firm we Wrocławiu, którą oferujemy w ramach jednorazowej usługi.

Podpowiadamy również w takich tematach jak: przejęcie firmy, stworzenie odpowiednich procedur (np. w zakresie ochrony danych osobowych), likwidacja przedsiębiorstwa lub windykacja należności. Nasze wsparcie i podstawowa obsługa prawna firmy we Wrocławiu pozwala na szybkie rozwiązanie wielu bieżących problemów. Za każdym razem proponujemy pomoc prawnika, który specjalizuje się w konkretnej tematyce.

Stała obsługa prawna przedsiębiorstwa

W przypadku biznesów na nieco większą skalę, stałe wsparcie doświadczonych prawników jest niezwykle istotne. Duże firmy nieustannie podejmują działania i mierzą się z problemami, które wymagają wsparcia specjalistów. Outsourcing usług prawnych dla firm we Wrocławiu jest coraz popularniejszym zjawiskiem. W ten sposób przedsiębiorstwo może zyskać pomoc prawnika bez konieczności przeprowadzania rekrutacji i zatrudnienia fachowca na pełen etat. Dzięki temu firma może minimalizować koszty prowadzonego biznesu i zyskuje rzetelne wsparcie prawne.

Stała obsługa prawna firm i spółek we Wrocławiu, proponowana przez Naszą Kancelarię, obejmuje m.in.:

– sporządzanie opinii prawnych,

– udzielanie porad związanych z bieżącą działalnością firmy,

– analizę, opiniowanie lub przygotowywanie umów cywilnoprawnych,

– rozwiązywanie spraw pracowniczych,

– wsparcie w zakresie egzekwowania wierzytelności,

– sporządzanie pism sądowych i innych dokumentów,

– reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji.

Na szczególną uwagę zasługuje ostatni z wymienionych punktów. Profesjonalna reprezentacja przed wymiarem sprawiedliwości jest niezwykle cenna dla każdego przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu doświadczonych adwokatów właściciel firmy będzie przygotowany na wszelkie możliwe scenariusze w danej sprawie, oszczędzi swój czas i zmaksymalizuje szanse na pomyślny przebieg postępowania. Gwarantujemy, że żadna decyzja podczas procesu nie zostanie podjęta bez konsultacji z właścicielem firmy, a wszystkie skutki podejmowanych kroków prawnych zostaną dokładnie omówione. Opieka prawna firm jest niezwykle istota dla prowadzenia całej działalności gospodarczej. Nieznajomość obowiązujących przepisów i nierzadko wymagań, jakie są stawiane przedsiębiorcom, może doprowadzić do przykrych następstw, w tym wysokich kar finansowych, a w skrajnych przypadkach nawet do zamknięcia biznesu. Aby móc zminimalizować takie ryzyko, obsługa prawna przedsiębiorstw we Wrocławiu wydaje się priorytetem.

Obsługa prawna firm Wrocław – dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Z przyjemnością budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami, opierając je na zaufaniu oraz profesjonalnej postawie. Ciężko pracujemy nad tym, by przedsiębiorcy mogli prowadzić stabilny, zyskowny i rozwijający się biznes. Na początku zachęcamy do umówienia się na poradę prawną dla firm we Wrocławiu. Podczas spotkania przedstawimy zasady współpracy oraz wytłumaczymy, na czym polega oferowana przez nas obsługa prawna przedsiębiorstw. Konsultacje oferujemy również online, dzięki czemu pomoc prawna dla firm możliwa jest bez względu na lokalizację prowadzonej działalności gospodarczej.

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław

Jeśli zdecydują się Państwo na powierzenie nam swojej sprawy, koszt całej usługi zostanie pomniejszony o kwotę porady prawnej. Jednocześnie zagwarantujemy Państwu pełne wsparcie zespołu doświadczonych prawników, dzięki któremu firma sprosta wszystkim wyzwaniom i będzie mogła sprawnie osiągać założone cele. Warto skontaktować się z naszymi specjalistami, aby omówić możliwości współpracy. Nasza Kancelaria Płatek dokłada wszelkich starań, aby zaproponować każdej firmie optymalnie dopasowany plan współpracy.

Na czym polega obsługa prawna firm?

Pomoc prawna dla firm polega na stałej eskorcie i wsparciu prawnym przedsiębiorcy, we wszystkich sprawach wymagających wiedzy prawniczej. Będą to sprawy z zakresu prawa handlowego, administracyjnego, prawa pracy, sprawy cywilne, windykacyjne i inne w zależności od profilu działalności gospodarczej. Obsługa prawna przedsiębiorstw we Wrocławiu może być realizowana w ramach jednorazowego doradztwa prawnego albo poprzez stałą współpracę.

Ile kosztuje obsługa prawna firm?

Cena za usługi prawne dla firm we Wrocławiu zawsze jest ustalana indywidualnie w zależności od zapotrzebowania Klienta, jego wymagań i możliwości. Dajemy możliwość skorzystania z jednorazowych porad prawnych oraz stałej obsługi prawnej firm i opcji abonamentowych. W celu otrzymania spersonalizowanej oferty zachęcamy do kontaktu.

Przedstawiony zakres naszej działalności jest orientacyjny, należy pamiętać, że każda sprawa jest indywidualna. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu

    Facebook
    YouTube
    LinkedIn
    Instagram