a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Odszkodowania Wrocław – Profesjonalna pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych

Kancelaria Płatek > Odszkodowania Wrocław – Profesjonalna pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych

Uległeś wypadkowi, poślizgnąłeś się na oblodzonym chodniku, Twój stan zdrowia pogorszył się w wyniku nieprawidłowego leczenia, a może sąsiadowi pękła rura i Twoje mieszkanie zostało zalane? Towarzystwo ubezpieczeń odmówiło Ci wypłaty jakichkolwiek świadczeń odszkodowawczych lub nie jesteś zadowolony z efektów postępowania likwidacyjnego?

 

Masz prawo do godnego zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu fizycznym czy psychicznym oraz do odszkodowania, które w pełni pozwoli Ci naprawić uszkodzone mienie.

Odszkodowania Wrocław

Jak uzyskać odszkodowanie za udział w wypadku?

Odszkodowanie za udział w wypadku można uzyskać z OC sprawy lub starać się o wypłatę zadośćuczynienia drogą sądową.

 

W jaki sposób pomożemy Ci uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Jeśli ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania lub jego kwota będzie zaniżona lub sprawa będzie wymagała drogi sądowej – zajmiemy się dalszym kontaktem z ubezpieczycielem, zadbamy o wszelkie formalności oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wywalczymy wyższą kwotę odszkodowania.

Nasza Kancelaria zajmuje się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych, bezpośrednio od pracodawców, oraz od placówek medycznych. Prowadzimy sprawy zarówno przed sądami, jak i komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.

Często w sporach z towarzystwami ubezpieczeń pomoc adwokata może okazać się niezbędna. Wiemy, że środki pieniężne często nie są w stanie w pełni zrekompensować doznanej krzywdy, jednak dążymy do uzyskania jak najbardziej satysfakcjonującej klienta kwoty.

W sprawach o odszkodowanie, aby właściwie oszacować szkodę, współpracujemy z szeregiem sprawdzonych rzeczoznawców. Jesteśmy profesjonalistami, w naszej pracy nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia oraz pomyłki.

Skontaktuj się

Dochodzenie odszkodowań – kancelaria Płatek

Uważasz, że zostałeś niesprawiedliwie potraktowany przez ubezpieczyciela? Uzyskałeś zbyt małą kwotę odszkodowania lub w ogóle odmówiono Ci jego wypłaty? Niestety, ubezpieczyciele chwytają się różnych, nie zawsze uczciwych sztuczek, aby możliwie jak najbardziej obniżyć kwotę, którą Ci wypłacą. Nie znaczy to, że musisz godzić się z taką decyzją – masz pełne prawo uzyskać pełnię należnej Ci kwoty. Czym prędzej skontaktuj się z kancelarią odszkodowawczą, a pomożemy Ci dojść Twoich praw!

Samodzielna walka o odzyskanie odszkodowania może być długa, żmudna i droga. Pamiętaj, że ubezpieczyciele doskonale znają się na przepisach prawa i są w stanie przekonać sąd, że to ich interpretacja jest tą właściwą. Właśnie dlatego nasza kancelaria już od długiego czasu pomaga odzyskiwać odszkodowania mieszkańcom Wrocławia. Świadczymy kompleksową pomoc prawną w wielu różnych sytuacjach, a dzięki naszym specjalistom pieniądze odzyskać możemy nawet w kilka dni. Zaufały nam już setki Wrocławian – sprawdź sam, dlaczego współpraca z nami się opłaca!

 

Czytaj więcej

Pomoc w odzyskaniu odszkodowania Wrocław – dlaczego warto?

Nie ma znaczenia sposób, w jaki ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie, ani na jaką kwotę to uczynił. W 99% przypadków udaje nam się skutecznie wykazać, że wypłacona Ci kwota została w celowy sposób zaniżona, a co za tym idzie – należy Ci się więcej gotówki. Z naszej usługi skorzystać możesz, jeśli od dnia, w którym uzyskałeś pierwotną decyzję o wypłacie świadczenia minęły maksymalnie trzy lata. Nie rezygnuj z walki – pomożemy w odzyskaniu odszkodowania we Wrocławiu nawet, jeśli sytuacja miała miejsce dawno temu.

 

Odszkodowania powypadkowe Wrocław z polisy sprawcy wypadku

Jedną z usług, o które najczęściej pytają Nasi Klienci, są odszkodowania powypadkowe we Wrocławiu. To właśnie w przypadku tego rodzaju odszkodowań ubezpieczyciele szczególnie często dokonują zaniżeń wartości odszkodowania. Dzięki pomocy prawnej pieniądze należne klientom zostają im w pełni zwrócone nawet w ciągu kilku dni. Jeśli uczestniczyłeś w wypadku komunikacyjnym nie ze swojej winy, skontaktuj się z nami – masz ogromną szansę odzyskać środki finansowe. Pamiętaj, że najzwyczajniej w świecie masz do tego prawo.

 

Odszkodowania komunikacyjne Wrocław – pomoc na każdą potrzebę

Pamiętaj, że gdy otrzymasz odszkodowanie komunikacyjne we Wrocławiu, pieniądze uzyskane z polisy możesz zużytkować w niezbędny Ci sposób. Pozwolą Ci one wykupić niezbędne lekarstwa, czy sesje rehabilitacji, zapłacić za remont pojazdu, czy pokryć koszt utraconego dochodu. Odszkodowanie należy Ci się nawet wtedy, gdy nie korzystasz już z pojazdu i sprzedałeś go lub zezłomowałeś.

W naszej wrocławskiej kancelarii pomoc świadczą adwokaci od odszkodowań o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki doskonałej znajomości przepisów prawa, a także metod wykorzystywanych przez ubezpieczycieli, jesteśmy w stanie rozwiązać sprawę jeszcze na etapie polubownym. Ubezpieczyciele zdają sobie bowiem sprawę z tego, że rozprawa sądowa przeciwko wyspecjalizowanym w dochodzeniu odszkodowań prawnikom w zdecydowanej większości przypadków kończy się dla nich porażką. Skontaktuj się z nami, a dokonamy darmowej analizy sprawy.

 

Odszkodowania prawnik Wrocław – darmowa analiza sprawy

Nie jesteś pewien, czy w Twojej sprawie nadal możliwe jest odzyskanie odszkodowania? Nasz zespół wrocławskich prawników od odszkodowań postara się roziwać Twoje wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania. Przeprowadzimy w pełni darmową analizę sprawy, dzięki której dowiesz się, czy w Twoim przypadku dochodzenie odszkodowań będzie miało sens. Stawiamy na przejrzystość i szczerą komunikację. Nie ukrywamy prawdy i nigdy nie namawiamy Klienta do skorzystania z naszej usługi pomimo tego, że sprawa jest nie do wygrania.

 

Kancelaria odszkodowawcza Wrocław pomoże w walce z nieuczciwymi ubezpieczycielami

Nasza kancelaria odszkodowawcza we Wrocławiu posiada bogate doświadczenie w walce z większością towarzystw ubezpieczeniowych oferujących swoje usługi na naszym rynku. Każdorazowo indywidualnie podchodzimy do sprawy, wykorzystując jednak sprawdzone rozwiązania z poprzednich potyczek z danym ubezpieczycielem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zmaksymalizować zarówno naszą skuteczność, jak i wysokość kwoty, jaką udaje nam się uzyskać dla Klienta. Pamiętaj – nie walcząc o dopłatę do odszkodowania, zgadzasz się na utratę nawet kilku tysięcy złotych. Są to pieniądze, które profesjonalna kancelaria w większości przypadków może w łatwy sposób odzyskać!

Wielu Naszych Klientów zastanawia się, jak odzyskiwanie odszkodowania we Wrocławiu, czy innymi mieście, wpłynie na ich relacje z obecnym ubezpieczycielem. Na szczęście mamy dobrą wiadomość – skorzystanie z odzyskiwania odszkodowania w żaden sposób nie wpłynie na Twoją współpracę z ubezpieczycielem. Pamiętaj, że jest to po prostu należne Ci prawo, z którego możesz skorzystać. Skorzystanie z usługi nie wpłynie również na wysokość Twoich składek ubezpieczeniowych. Oferujemy bezpieczne i proste rozwiązanie skomplikowanego problemu, jakim jest niewypłacone lub zaniżone odszkodowanie!

 

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Wrocław – wsparcie dla każdego

Dochodzenie odszkodowań – kancelaria Płatek

Z naszych usług może skorzystać absolutnie każdy, kto padł ofiarą nieuczciwego ubezpieczyciela, niezależnie od sytuacji, w jakiej miało to miejsce. Podstawowy warunek jest taki, by do zdarzenia doszło nie z Twojej winy. Pamiętaj także, że pomoc we Wrocławiu w uzyskaniu odszkodowania możemy zaproponować tylko wtedy, gdy nie zawarłeś wcześniejszej ugody z ubezpieczycielem. Jeśli spełniasz oba te warunki, z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że masz możliwość już wkrótce cieszyć się odzyskaną należnością. Skontaktuj się z nami już teraz, a natychmiast przejdziemy do rozpatrywania Twojej sprawy.

Zapraszamy do kontaktu

    Facebook
    YouTube
    LinkedIn
    Instagram