a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Kancelaria frankowa Wrocław – Kompleksowa pomoc w kwestiach kredytów frankowych

Kancelaria Płatek > Kancelaria frankowa Wrocław – Kompleksowa pomoc w kwestiach kredytów frankowych

Świadczymy kompleksową pomoc dla osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową.

Kompleksowo doradzimy w sprawie dalszego trybu postępowania.

Oszacujemy wartość nadpłaconych rat.

Będziemy Cię reprezentować na etapie przedsądowym i sądowym.

Skorzystaj z bezpłatnej analizy umowy kredytowej!

  Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc frankowiczom we Wrocławiu i innych miastach na terenie Polski. Klienci, którzy podpisali niekorzystną umowę z bankiem na kredyt hipoteczny we frankach, mogą liczyć na pełne wsparcie w ramach dochodzenia swoich praw. Pomoc dla frankowiczów we Wrocławiu, to nie tylko analiza umowy kredytowej, ale również profesjonalne doradztwo w ramach wyboru najkorzystniejszej formy postępowania. Nasi adwokaci szacują wartość nadpłaconych rat i reprezentują kredytobiorców przed sądem. Ugoda z bankiem czy sądowe unieważnienie kredytu frankowego? Podejmij najlepszą decyzję ze specjalistą!

  Pomoc frankowiczom – Wrocław

   

  Do 2015 roku kredyt we frankach stanowił atrakcyjną opcję dla osób, których zdolność kredytowa w złotówkach okazała się niewystarczająca dla zakupu wymarzonej nieruchomości. Jednak uzależnienie wysokości raty od kursu obcej waluty to czysta spekulacja, o czym doskonale wiedziały instytucje bankowe. Banki promowały tego typu kredyty, nie informując klientów o zagrożeniu. Kiedy kurs franka szwajcarskiego nagle wystrzelił w górę w 2015 roku, wiele osób posiadających kredyt hipoteczny musiało płacić kilkukrotnie większą ratę. Łatwo sobie wyobrazić, jak szybko doprowadziło to do ruiny finansowej liczne gospodarstwa domowe, które nie były w stanie dalej spłacać swoich zobowiązań. Problem frankowiczów wymaga przemyślanego rozwiązania. Przez 11 lat udzielania kredytów frankowych, z tej opcji skorzystało ponad 700 tysięcy polskich rodzin. Skalę dramatu pokazują statystyki – po 2015 roku wartość długu wielu kredytobiorców osiągnęła trzykrotność stawki początkowej!

  Pomoc frankowiczom

  Kredyt we frankach – niekorzystne umowy

   

  Oszustwa bankowe na frankowiczach polegały nie tylko na powszechnej dezinformacji, lecz także na niekorzystnych zapisach w umowie kredytowej. Przeliczanie raty na złotówki następowało po kursie uzależnionym od polityki banku, a nie od mechanizmów rynku walutowego. Banki nie proponowały żadnych zabezpieczeń przed ewentualnym wzrostem kursu w przyszłości. Co więcej, wątpliwości prawne rodził sposób naliczania odsetek. Uczciwa praktyka kredytowa wymaga, aby odsetki były naliczone od wartości pożyczonych pieniędzy, a nie całkowitej sumy zobowiązania. Niestety rząd nie podjął się stworzenia ustawowego rozwiązania problemu, który dotyczyłby każdej osoby poszkodowanej. Brak oficjalnej decyzji rządu niejako pozostawił frankowiczów bez systemowej pomocy. Jednak wielu z nich zdecydowało się wziąć sprawę w swoje ręce i skutecznie dochodzić roszczeń na drodze sądowej. Nasza kancelaria frankowa we Wrocławiu dysponuje zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, którzy reprezentują kredytobiorców w postępowaniu przedsądowym oraz sądowym, aby wypracować najlepszy finał sprawy. Możliwa jest ugoda z bankiem, który udzielił kredytu frankowego albo sądowe unieważnienie umowy kredytowej. Wybór konkretnej opcji zawsze powinien być indywidualny i dopasowany wedle potrzeb klienta, ale również zapisów umowy kredytu we frankach.

  Kancelaria kredyty frankowe Wrocław

  Pomoc prawna frankowiczom

   

  W kancelarii Płatek proponujemy fachową pomoc frankowiczom. Adwokat we Wrocławiu gwarantuje kompleksową opiekę prawną nie tylko osobom wciąż borykającym się ze spłatą zadłużenia, lecz również kredytobiorcom z zakończonym procesem kredytowania, którzy chcą odzyskać nadpłacone raty. Warto mieć świadomość, że większość kredytów we frankach była poddana nadużyciom ze strony instytucji finansujących. Frankowicze mają szansę odzyskania dziesiątek tysięcy złotych. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie internetowej wykonujemy dla Ciebie bezpłatną analizę i kalkulację kwoty do odzyskania. Kredyty frankowe we Wrocławiu drenują kieszeń tysięcy obywateli, dlatego nasza kancelaria proponuje dla nich kompleksową pomoc prawniczą.

  Kredyty frankowe, kancelaria we Wrocławiu – nasza oferta

   

  Pomoc dla frankowiczów we Wrocławiu to między innymi prawna analiza postanowień umowy kredytowej. Pozwala ona wskazać zapisy niezgodne z normami prawa i uczciwą praktyką konsumencką. Większość umów na kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich została stworzona w otoczeniu dezinformacji i braku transparentności ze strony banku. Uzależnienie wysokości raty od kursu obcej waluty samo w sobie rodzi ogromne ryzyko strat dla kredytobiorców. Bank oferujący takie produkty finansowe powinien nie tylko uświadomić klienta o ryzyku zmiany kursu walutowego, lecz również uwzględnić w umowie metody zabezpieczenia przed sytuacją kryzysową. Wystawienie kredytobiorcy na wizję kilkukrotnego wzrostu całkowitej kwoty zadłużenia jest praktyką niemoralną i niezgodną z prawem. Batalia sądowa coraz częściej przynosi pozytywne rezultaty dla frankowiczów. Dla osób posiadających kredyty frankowe kancelaria frankowa we Wrocławiu Płatek proponuje wsparcie na rozmaitych płaszczyznach. Osoby zbliżające się do uregulowania wszystkich należności lub te, które już zamknęły spłatę kredytu, chętnie korzystają z możliwości zwrotu nadpłaconych rat. Zebranie skutecznej dokumentacji daje solidne argumenty w trakcie sporu sądowego. Stawką może być odzyskanie znacznej sumy pieniędzy. Pomoc frankowiczom we Wrocławiu, jak i w całej Polsce, polega także na przewalutowaniu kredytu na złotówki. Kredytobiorca zyskuje dzięki temu niższy wymiar miesięcznej raty, uniezależniając się od przyszłych fluktuacji na rynku walutowym.

  Skontaktuj się

  JAK KROK PO KROKU WYGLĄDA POMOC FRANKOWICZOM?

   

  Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy kredytobiorca ma wystarczającą wiedzę w zakresie dochodzenia swoich praw. Negocjacje z bankiem czy sprawy sądowe obarczone są również ogromną presją i stresem. Wychodzimy naprzeciw tym problemom, oferując kompleksową pomoc frankowiczom. Adwokat we Wrocławiu najpierw dokona bezpłatną analizę umowy kredytowej. Następnie wskaże punkty, które mogą stanowić podstawę do roszczeń od banku. Dzięki temu uzyskasz opinię od doświadczonych rzeczoznawców, posiadających wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu spraw frankowiczów.

   

  Analiza indywidualnej sytuacji kredytobiorcy odbywa się bez żadnych zobowiązań. Wstępną pomoc w ocenie Twojej sytuacji otrzymasz całkowicie za darmo, aby móc podjąć decyzję o kolejnych krokach w walce z nieuczciwym bankiem. Przesłanie Nam umowy kredytowej nie wiąże się ze zobowiązaniem do współpracy. Kancelaria frankowa we Wrocławiu Płatek próbuje ograniczyć skutki finansowej traumy, jaką spowodowały kredyty frankowe. Pomagamy setkom polskich rodzin w wyjściu na finansową prostą, dostarczając sprawdzone mechanizmy i narzędzia prawnicze.

  Pomoc dla frankowiczów Wrocław

  Kredyty frankowe we Wrocławiu – jak skutecznie walczyć z bankami?

   

  Oferta kancelarii Płatek koncentruje się na trzech podstawowych aspektach pomocy frankowiczom: zwrot nadpłaconych rat, przewalutowanie kredytu na złotówki, oraz zatrzymany bieg przedawnienia.

   

  Sądowa walka z bankami nie musi stawiać kredytobiorcy na straconej pozycji. Warto skorzystać z okazji i umówić się na poradę prawną, podczas której nakreślimy przebieg sprawy i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. W przypadku decyzji o podjęciu z nami współpracy koszt prowadzenia sprawy związanej z kredytem frankowym pomniejszymy o koszt porady prawnej. Przekonaj się, że pomoc frankowiczom we Wrocławiu może przebiegać na jasnych i etycznych zasadach, a efektem współpracy będzie korzystny wynik postępowania.

   

  Kancelaria Płatek daje pełną transparentność odnośnie opłat i stosowanych narzędzi. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu. Nasi prawnicy i rzeczoznawcy kredytowi prześwietlą każdy punkt umowy Twojego kredytu we frankach. Dotychczasowe pozytywne orzeczenia sądów zachęcają do działania. Skorzystaj z ugody z bankiem albo sądownie unieważnij swój kredyt frankowy i odzyskaj nadpłacone raty. Pomoc frankowiczom jest dzisiaj powszechna, a wygrane postępowania są świadectwem dobrych decyzji w zakresie dochodzenia swoich praw.

   

  Banki doskonale zdają sobie sprawę z korzyści, jakie czerpały z udzielania kredytów frankowych i nie mają zamiaru łatwo oddawać osiągniętych zysków. Z tego powodu frankowicze powinni skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej, która przeprowadzi ich przez cały proces i pomoże w skutecznym dochodzeniu uzasadnionych roszczeń.

  Kancelaria frankowa Wrocław

  Pomoc frankowiczom we Wrocławiu a wyrok TSUE

   

  Trybunał stanął po stronie frankowiczów i trzeba przyznać, że jest to ogromny krok w kierunku jeszcze sprawniejszej, szybszej i skuteczniejszej pomocy wszystkim osobom, które zaciągnęły niekorzystny kredyt frankowy. Zgodnie z decyzją TSUE po unieważnieniu kredytu frankowego, instytucja bankowa nie może domagać się od swojego klienta żadnej rekompensaty za korzystanie z kapitału, jaki został udzielony w celu nabycia nieruchomości. Oznacza to, że szanse frankowiczów na odzyskanie środków o nierzadko ogromnej wartości są jeszcze większe. Unieważnienie kredytu frankowego może teraz nakładać wymóg oddania bankowi samego kapitału, bez odsetek, prowizji i innych kosztów. Kancelaria frankowa we Wrocławiu pomaga wszystkim frankowiczom przejść przez cały proces unieważniania kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich, a na każdym etapie postępowania adwokat bierze pod uwagę wspierającą kredytobiorców decyzję TSUE.

  Profesjonalna pomoc frankowiczom – adwokat we Wrocławiu

   

  Skorzystaj z profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej, aby odzyskać swoje pieniądze, które nadpłaciłeś w związku z podpisaną umową o kredyt frankowy i nieuczciwymi praktykami instytucji bankowych. Prawo stoi po stronie kredytobiorców, natomiast wynik postępowania zawsze uzależniony jest od indywidualnych zapisów umowy z bankiem. Nasza kancelaria frankowa we Wrocławiu oferuje wsparcie na każdym etapie postępowania przedsądowego i sądowego, a celem współpracy zawsze jest wypracowanie najkorzystniejszego wyniku. Brak wykształcenia w zakresie prawa i nieznajomość obowiązujących przepisów banki mogą wykorzystywać przeciwko swoim klientom. Weź też pod uwagę, że instytucje bankowe współpracują z rzeszą doradców i prawników, a niedoświadczeni w sądowych bataliach kredytobiorcy często nie mają z nimi szans. Kancelaria Płatek oferuje skuteczną pomoc frankowiczom i może pochwalić się pokaźną liczbą wygranych spraw. Skontaktuj się z nami, aby odzyskać pieniądze i zakończyć współpracę z nieuczciwym bankiem. Kredyt frankowy już niedługo może odejść w zapomnienie, a Ty odzyskasz spokój i płynność finansową.

  Zapraszamy do kontaktu

   Facebook
   YouTube
   LinkedIn
   Instagram