a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

+48 516 252 654

Skontaktuj się!

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. – Pt.

Facebook

Twitter

 

Pomoc prawna Wrocław

Kancelaria Płatek > Pomoc prawna Wrocław

Jaki jest koszt porady prawnej?

Cena porady prawnej zależy od gałęzi prawa i szczegółów sprawy, dlatego warto opisać wyczerpująco swój problem przed podjęciem współpracy.

 

Czy mogę uzyskać poradę prawna przez telefon?

Tak, udzielamy porad prawnych telefonicznie, online za pomocą platformy Google Meet oraz stacjonarnie w Naszej Kancelarii we Wrocławiu. Formę spotkania wybiera klient podczas rezerwacji wizyty.

Zadzwoń
Pomoc prawna Wrocław

CENNIK USŁUG PRAWNYCH

Co wpływa na wysokość wynagrodzenia dla Kancelarii?

Usługi prawne, to bardzo indywidualna kwestia – ich specyfika nie pozwala na określenie jednakowej wysokości wynagrodzenia dla Kancelarii za realizację danego zlecenia.

 

Na wysokość i sposób określenia wynagrodzenia wpływają przede wszystkim:

 • specyfika danej sprawy;
 • stopień skomplikowania danej sprawy;
 • szacowany czas pracy przeznaczony na analizę danej sprawy;
 • szacowany czas pracy przeznaczony na przygotowanie oraz złożenie niezbędnych pism w sprawie;
 • szacowany czas pracy przeznaczony na uczestniczenie w spotkaniach z Klientami;
 • wartość przedmiotu danej sprawy.

Porady prawne Wrocław

 

Kancelarię Płatek tworzą doświadczeni adwokaci i radcy prawni, którzy oferują szeroki zakres pomocy prawnej zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów prawnych. Świadczymy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z konieczności stosowania się do nich. Co za tym idzie – brak ich znajomości może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji, w najgorszym przypadku do odpowiedzialności karnej. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

 

Zachęcamy więc do skorzystania z porad prawnych na terenie Wrocławia. Nasi doświadczeni prawnicy oferują kompleksową i profesjonalną pomoc prawną w zakresie wielu różnych gałęzi prawa, adresowaną zarówno do osób fizycznych, jak i firm. Nasi specjaliści chętnie udzielą porad prawnych w Naszej Kancelarii we Wrocławiu, ale także telefonicznie lub online.

 


Pomoc prawna online dla większej wygody i oszczędności czasu klientów

 

Rozumiemy, że wizyta w kancelarii prawnej nie zawsze jest możliwa. Wprowadziliśmy więc nowoczesną usługę pomocy prawnej online lub przez telefon, dzięki czemu uzyskanie wsparcia prawnego możliwe jest bez wychodzenia z domu. Jakie są największe zalety takiego rozwiązania?

 

Przede wszystkim – Nasi Klienci mogą od teraz skorzystać z eksperckiej pomocy prawnej wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują, bez konieczności umawiania wizyty i oczekiwania na wyznaczony termin. Nie wolno też zapominać o znacznej oszczędności czasu. Podczas gdy standardowa wizyta wymaga osobistego stawiennictwa w biurze kancelarii, co łączy się z koniecznością podróży, telefoniczna lub internetowa porada prawna może zostać udzielona bez wychodzenia z domu. Usługa taka jest ponadto wyjątkowo korzystna dla firm – pozwala bowiem przedsiębiorcom w łatwy sposób opracowywać i badać zapisy umów, czy kontraktów pod kątem zgodności z prawem.

 


Skuteczna pomoc prawna Wrocław – niezależnie od natury problemu

 

Nasi prawnicy specjalizują się w wielu różnych dziedzinach, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie odpowiedzieć na każde pytanie. Wiemy, że często dla naszych Klientów ważna jest szybka i rzetelna pomoc prawna. Kancelaria Płatek proponuje pomoc na miejscu we Wrocławiu lub zdalną, a także porady w zakresie kilku różnych gałęzi prawa.

 

Porada prawna dotycząca prawa karnego 

 

Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia udzielamy kompleksowej pomocy prawnej w sprawach karnych – zarówno ofiarom przestępstw i wykroczeń, jak i podejrzanym o ich popełnienie. Z naszego doradztwa prawnego we Wrocławiu skorzystać mogą zarówno osoby szykujące się do postępowania karnego, jak i już będące w jego trakcie. Warto pamiętać, że w takim przypadku konieczna będzie wizyta w kancelarii, niemożliwa jest konsultacja online.

 

Prawo cywilne – pomoc prawna online

 

Zarówno w kancelarii, jak i zdalnie odpowiadamy także na prośby o porady prawne z zakresu prawa cywilnego. Odpowiadamy na pytania dotyczące procesów cywilnych, ale także dochodzenia odszkodowań, windykacji należności, lub też ochrony własności. Nasze porady prawne online świadczymy w standardowych godzinach pracy Naszej Kancelarii.

 

Porada prawna online z zakresu prawa administracyjnego

 

W sposób profesjonalny doradzamy w sprawach dotyczących prawa administracyjnego – między innymi postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Podobnie, jak w przypadku innego rodzaju porad prawnych, z usługi tej można skorzystać zdalnie – przez Internet lub telefonicznie – albo odwiedzając naszą siedzibę.

 

Doradztwo prawne Wrocław – prawo pracy

 

Odpowiadamy także na pytania dotyczące prawa pracy. Doradzamy w zakresie istnienia stosunku pracy, wniosków o urlop wypoczynkowy, czy macierzyński, reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach o odszkodowanie, czy też o przywrócenie do pracy. Tego rodzaju usługi z zakresu doradztwa prawnego we Wrocławiu adresowane są do wszystkich pracowników, którzy poczuli się niesprawiedliwie potraktowani przez swoich pracodawców.

 


Porady prawne online z zakresu prawa rodzinnego

 

Nasza kancelaria prawna oferuje kompleksowe porady prawne, obejmujące takie zagadnienia, jak rozwód, podział majątku, opiekę nad dziećmi, czy też ustalenie ojcostwa. Doradzamy w zakresie dalszego postępowania w prowadzonej już sprawie, gdy Klient reprezentuje się samodzielnie, lub prowadzimy postępowanie od początku do końca. Nasze porady prawne online udzielane są zawsze z najwyższym poszanowaniem prywatności Klienta.

 

Zdalna porada prawna w zakresie prawa nieruchomości

 

Usługa porady prawnej online z zakresu prawa nieruchomości pozwala na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Klienta pytania w szybki i wygodny sposób. Pomagamy w sporach o zniesienie współwłasności, uzgodnienie księgi wieczystej zgodnie ze stanem rzeczywistym, a także reprezentujemy w postępowaniach sądowych, na przykład o podzielenie lub scalenie nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z usługi porady prawnej przez telefon nasi prawnicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Od czego zależy koszt porady prawnej Wrocław? 

 

Koszt porady prawnej nie tylko we Wrocławiu, ale i w innych miastach, zależy od kilku różnych czynników. Nie bez znaczenia jest gałąź prawa, której dotyczyć ma dana porada. Co oczywiste, wpływ na jej cenę ma także stopień skomplikowania sprawy. Im dana sprawa jest bardziej zawiła, im ma więcej wątków, tym trudniejsza będzie jej analiza – a co za tym idzie, zwiększy się jej koszt. Zawsze jest to bardzo indywidualna kwestia.

 

Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy możliwość uzyskania porady prawnej zdalnie. Porada prawna przez telefon lub Internet oznacza także znacznie szybszą odpowiedź na podstawowe pytania i zagadnienia, które mogą trapić Klienta. Cena takiej usługi uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy i wybranej gałęzi prawa.

 


Porada prawna Wrocław – kiedy warto odwiedzić kancelarię?

 

Nasza Kancelaria otwarta jest na wszystkich Klientów. Szczególnie do kontaktu bezpośredniego zachęcamy jednak osoby będące jedną ze stron postępowania karnego, a także sporów o majątek, czy pozbawienie praw rodzicielskich, które interesuje nie tyle zdalna porada prawna w celach informacyjnych, ile nawiązanie stałego kontaktu z doświadczonymi prawnikami. Znacznie pomoże to we wspólnym ustaleniu warunków tejże współpracy tak, by obie strony były zadowolone.

 


Doświadczeni adwokaci – Wrocław porady prawne

 

Nasza kancelaria adwokacka świadczy porady prawnicze i wspiera przy podejmowaniu czynności prawnych. Kancelaria radcy prawnego Płatek to miejsce, w którym pomoc prawna jest udzielana szybko i w pełni zindywidualizowany sposób, z jednakowo dużym zaangażowaniem względem każdego Klienta. Każdy radca prawny jest przydzielany danej sprawie wedle jego specjalizacji i kompetencji, a ustanowienie adwokata również opiera się na jego znajomości danej dziedziny prawa.

 

Naszym priorytetem jest najwyższy możliwy poziom obsługi merytorycznej. Dlatego tuż po przedstawieniu przez Państwa swojej sprawy, od razu otrzymujecie Państwo wsparcie wybranego adwokata lub radcy prawnego – specjalisty w danej dziedzinie. Dzięki temu cały proces dotyczący porady prawnej jest nad wyraz szybki i sprawny. Proponujemy także ciągły nadzór techniczny nad tokiem sprawy każdego Klienta.

 


Dlaczego warto skorzystać z porady prawnej?

 

Nieznajomość prawa szkodzi – trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Mimo tego niewiele osób niezwiązanych z prawem na co dzień ma czas i kompetencje, aby samodzielnie rozwikłać dany problem natury prawnej. Nie pomaga w tym terminologia stosowana w aktach prawnych – zwykle zbyt zawiła dla osoby nieobeznanej – a także ich rozbudowana struktura i duża objętość. Właśnie w takim przypadku, dla oszczędzenia czasu i konieczności przeglądania wielu aktów normatywnych, powstała usługa porady prawnej.

 

Jednakże nawet wiedza dotycząca prawa nie musi gwarantować umiejętności poradzenia sobie z danym problemem. Znajomość teorii dotyczącej prawa często nie musi iść w parze z umiejętnością jego wykorzystania w praktyce, zwłaszcza w przypadku złożonych spraw z zakresu prawa karnego czy rodzinnego. Właśnie w tym pomóc mogą adwokaci i radcy prawni, którzy poza wiedzą, dysponują doświadczeniem pozwalającym im udzielać trafnych wskazówek. Często w sprawach dotyczących tak delikatnych kwestii, jak np. rozwód, sfera emocjonalna również odgrywa ważną rolę i może zaburzać rzeczywistą ocenę sytuacji. Dlatego nasi radcy prawni zawsze podchodzą do każdego Klienta w sposób empatyczny i pozbawiony uprzedzeń.

 


Wrocław porady prawne – co warto wiedzieć?

 

Nasze porady prawne zawsze są opracowywane przez adwokatów i radców prawnych, którzy mogą pochwalić się specjalizacją i tym samym bogatym doświadczeniem w danej dziedzinie prawa. W związku z tym usługa porady prawnej zawsze jest wyceniana ze względu na szereg zróżnicowanych czynników. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu rezerwacji i indywidualnej wyceny. Na naszej stronie internetowej znajdziecie także Państwo bazę wiedzy służącą edukacji prawnej, która także pomoże odpowiedzieć na niektóre Państwa wątpliwości natury prawnej.

Zapraszamy do kontaktu

  Facebook
  YouTube
  LinkedIn
  Instagram