a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

+48 516 252 654

Skontaktuj się!

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. – Pt.

Facebook

Twitter

 

Prawnik nieruchomości Wrocław – Profesjonalne doradztwo i reprezentacja w sprawach nieruchomościowych

Kancelaria Płatek > Prawnik nieruchomości Wrocław – Profesjonalne doradztwo i reprezentacja w sprawach nieruchomościowych

Problematyka prawna związana z rynkiem nieruchomości wymaga bogatej wiedzy, dlatego warto zaufać doświadczonym prawnikom. W naszej kancelarii Płatek pracują adwokaci i radcy prawni, którzy od lat specjalizują się w prawie nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują jednorazowej porady bądź kompleksowego wsparcia – od wyspecjalizowanego prawnika w zakresie nieruchomości we Wrocławiu.

Prawnik nieruchomości Wrocław

JAK PRAWNIK DS. NIERUCHOMOŚCI WE WROCŁAWIU MOŻE CI POMÓC?

 

Dobry prawnik od nieruchomości we Wrocławiu przygotowuje oraz opiniuje umowy sprzedaży nieruchomości (przedwstępne, deweloperskie) i akty obciążające nieruchomości (ustanowienie służebności, dożywocia, hipoteki). Sporządzamy również umowy najmu lub dzierżawy. Reprezentujemy w sprawach o zasiedzenie nieruchomości oraz o zniesienie współwłasności nieruchomości. Prowadzimy sprawy o uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. Reprezentujemy w sprawach o podział, rozgraniczenie lub scalenie nieruchomości.

Prawo nieruchomości — prawnik nieruchomości we Wrocławiu

 

Poznaj zakres wiedzy i kompetencji zawodowych prawnika od nieruchomości we Wrocławiu. Możesz zwrócić się o jednorazowe doradztwo prawne lub rozpocząć kompleksową współpracę w zakresie gałęzi prawa nieruchomości, takich jak:

 

prawo budowlane,
spory budowlane,
– umowa o roboty budowlane,
– obsługa prawna nieruchomości,
– obsługa prawna potencjalnych nabywców nieruchomości,
– obsługa prawna firm z branży budowlanej i nieruchomości,
– umowa deweloperska,
– planowanie przestrzenne,
– inwestycje budowlane.

 

Prawnik nieruchomości we Wrocławiu podejmuje niezbędne negocjacje, wspiera inwestorów w zakresie uzyskiwania potrzebnych pozwoleń, oferuje pomoc przy transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości i analizuje stan prawny nieruchomości. Ponadto dokonuje weryfikacji deweloperów i całych inwestycji, doradza w prowadzeniu biznesu deweloperskiego czy tworzy umowy pomiędzy kontrahentami.

Prawnik — prawo nieruchomości we Wrocławiu dla klientów indywidualnych oraz firm

 

Prawnik nieruchomości we Wrocławiu z kancelarii Płatek podejmuje współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, które prowadzą swój biznes w branży budowlanej i nieruchomości. Wszystkim oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie, jesteśmy otwarci na jednorazową lub długofalową współpracę.

 

Naszym klientom indywidualnym proponujemy szerokie usługi prawne i wsparcie, które dotyczy tematów sektora nieruchomości, takich jak:

 

– analiza umowy deweloperskiej,
– weryfikacja dewelopera,
– spory budowlane.

 

Stale współpracujemy również z deweloperami i inwestorami na rynku nieruchomości, dla których świadczymy usługi prawne typu:

 

stworzenie i analiza kontraktów inwestorskich,
doradztwo w ramach inwestycji,
prawna obsługa firm.

 

Przygotowujemy niezbędne dokumenty, dochodzimy roszczeń, podejmujemy się negocjacji, reprezentujemy na każdym etapie postępowań przedsądowych i sądowych. Działamy kompleksowo, zgodnie z etyką zawodową, a nasze usługi zawsze są „szyte na miarę” potrzeb i sytuacji klienta. Komercyjny rynek nieruchomości w Polsce w zakresie prawa nie ma przed nami żadnych tajemnic. Każdy prawnik od nieruchomości we Wrocławiu z kancelarii Płatek posiada najlepsze kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw, dla których istotne jest prawo budowlane i prawo nieruchomości.

Prawnik nieruchomości

ILE KOSZTUJE POMOC PRAWNA PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI?

 

Pomoc prawna w zakupie nieruchomości jest uzależniona od stanu prawnego nieruchomości i oscyluje w przedziale od 700,00 zł do 5.000,00 zł netto. Prawnik ds. nieruchomości we Wrocławiu zawsze wyceni pomoc prawną indywidualnie, w zależności od charakteru sprawy czy zakresu współpracy. Skontaktuj się z naszą kancelarią i przedstaw problem, który dotyczy prawa nieruchomości, aby poznać wstępną wycenę świadczonych przez profesjonalnych prawników usług.

 

Chociaż obecność prawników od nieruchomości we Wrocławiu nie zawsze jest wymagana podczas podpisywania umów czy kontraktów, to jednak fachowe wsparcie niejednokrotnie pozwala uniknąć popełnienia błędów inwestycyjnych i transakcyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że rynek nieruchomości obraca ogromnymi kwotami, dlatego wszelkie decyzje muszą być racjonalne. Analiza umów i weryfikacja transakcji jest potrzebna, aby zarówno klienci, jak i firmy branży budowlanej mogli zachować optymalne bezpieczeństwo realizowanych działań. Podejmujemy współpracę nie tylko z chętnymi nabycia nieruchomości, ale też z deweloperami czy generalnymi wykonawcami.

Zadzwoń do nas

Prawnik nieruchomości Wrocław

 

Prawo nieruchomości jest szeroką dziedziną, dotyczącą regulacji w zakresie części powierzchni ziemskiej, stanowiącej odrębny przedmiot własności (grunty), budynków trwale z gruntem związanych oraz części takich budynków, jeżeli na mocy przepisów szczególnych stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności. Określenie powyższe jest definicją nieruchomości, sformułowaną według art. 46 Kodeksu Cywilnego, który jest w Polsce podstawowym dokumentem, określającym zasady nabycia, własności, współwłasności, zbycia i podziału nieruchomości. Według obowiązujących przepisów wyróżnia się trzy rodzaje nieruchomości: gruntowe (rolne oraz leśne), budynkowe i lokalowe. Prawnik nieruchomości we Wrocławiu zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji oraz spraw, związanych z własnością nieruchomości. Wrocław jest miastem, dysponującym nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym. Wszystkie podlegają obowiązującym regulacjom.

 

Doradztwo i obsługa prawna nieruchomości proponowana przez prawników z kancelarii Płatek może dotyczyć:

 

transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości,
najmu nieruchomości,
dzierżawy nieruchomości.

 

Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne zarówno właścicielom nieruchomości, potencjalnym inwestorom, dzierżawcom czy najemcom.

Prawnik od nieruchomości Wrocław — sektor budowlano deweloperski

 

Współpracujemy z firmami deweloperskimi na każdym etapie inwestycji. Wsparcie prawne proponujemy w zakresie:

 

– postępowań o wydanie decyzji administracyjnych, w tym o warunkach zabudowy czy o pozwolenie na budowę,
– spraw spornych i sądowych z inwestorami, generalnymi wykonawcami czy podwykonawcami,
– sporządzania umów deweloperskich, o nadzór inwestorski, przeniesienia własności lub przejęcia instalacji,
– sporów z właścicielami czy zarządcami nieruchomości sąsiednich,
– gwarancji bankowych,
– zwrotów kaucji.

 

Prawnik ds. nieruchomości we Wrocławiu będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem wszystkich operacji na rynku budowlanym. Wskaże ewentualne ryzyko bądź doradzi, jak dopełnić wszystkich formalności w zakresie prawa nieruchomości. Wszystko po to, by każda firma deweloperska mogła działać, prężnie się rozwijać i inwestować tylko w korzystne transakcje.

Nieruchomości prawnik

Obrót nieruchomościami — prawnik Wrocław

 

Obrót nieruchomościami to szerokie pojęcie, które dotyczy:

 

badania stanu prawnego nieruchomości,
rozliczeń finansowych w ramach nieruchomości,
odzyskiwania nieruchomości,
spraw spornych o przywłaszczenie nieruchomości,
dochodzenia odszkodowań,
zarządzanie nieruchomościami, w tym najem czy dzierżawa.

 

Prawnik od nieruchomości we Wrocławiu z kancelarii Płatek podejmuje się wszelkich spraw, jakie wiążą się z tymi zagadnieniami. Zwróć się o pomoc prawną, jeśli obrót nieruchomością bez względu na zakres tematyczny ma odbyć się fachowo, bez najmniejszych problemów, a szczególnie konsekwencji prawnych czy finansowych.

Najem, dzierżawa i sprzedaż nieruchomości — doradztwo prawne

 

Pomoc prawników może być cenna, jeśli pod uwagę weźmiemy zarządzanie nieruchomościami prywatnymi czy komercyjnymi. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne już od momentu zakupu nieruchomości i na każdym etapie dysponowania budynkiem, gruntem bądź mieszkaniem, aż do podpisania umowy sprzedaży. Reprezentujemy i doradzamy właścicielom nieruchomości, zarządcom, wspólnotom mieszkaniowym w zakresie:

 

– zaciągania kredytów hipotecznych,
– zaciągania kredytów inwestycyjnych,
– sporządzania i analizy umów najmu, kupna/sprzedaży, dzierżawy,
– badania stanu prawnego nieruchomości,
– badania stanu technicznego nieruchomości,
– weryfikacji umów przedwstępnych i deweloperskich,
– dochodzenia odszkodowań za zniszczenie,
– roszczeń z tytułu gwarancji,
– sporów sąsiedzkich,
– sporów pomiędzy właścicielem nieruchomości a zarządcą czy wspólnotą mieszkaniową,
– odzyskiwania nieruchomości,
– zasiedzenia nieruchomości,
– przekształcania użytkowania wieczystego.

 

Zgłoś się do naszych prawników ds. nieruchomości we Wrocławiu, jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, dzierżawisz lub użytkujesz nieruchomość i w związku z tym pojawił się problem prawny. Skutecznie pomożemy Ci go rozwiązać.

 

Umów się na konsultację z prawnikiem od nieruchomości we Wrocławiu. Zachęcamy do kontaktu nie tylko właścicieli nieruchomości czy firmy działające w sektorze budowlanym w tym mieście. Udostępniamy porady prawne online, dlatego z usług profesjonalnych prawników mogą korzystać podmioty z całego obszaru Polski.

 

Jeśli jesteś deweloperem albo generalnym wykonawcą budowy i potrzebujesz wparcia w zakresie prawa nieruchomości – zgłoś się do naszej kancelarii. Zastanawiasz się, czy planowana inwestycja na rynku budowlanym jest opłacalna, a wszelkie formalności zostały na pewno dopełnione? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dobry prawnik od nieruchomości we Wrocławiu udzieli również fachowego doradztwa potencjalnym nabywcom mieszkań, domów czy gruntów, aby każda prywatna inwestycja na pewno mogła zakończyć się sukcesem. Eliminujemy wszystkie problemy prawne związane z kupnem, sprzedażą, najmem czy dzierżawą nieruchomości. Zadzwoń lub napisz do naszej kancelarii. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu

    Facebook
    YouTube
    LinkedIn
    Instagram