a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

+48 516 252 654

Skontaktuj się!

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. – Pt.

Facebook

Twitter

 

Adwokat sprawy karne Wrocław – Profesjonalna obrona i doradztwo prawne

Kancelaria Płatek > Adwokat sprawy karne Wrocław – Profesjonalna obrona i doradztwo prawne

W ramach pracy zespołu Kancelarii zajmujemy się szeroko pojętym prawem karnym – zarówno sprawami dotyczącymi tzw. przestępstw pospolitych, jak i przestępstw gospodarczych, a także postępowaniami karno-skarbowymi.

 

Prawo karne jest specyficzną gałęzią prawa, bowiem procedura postępowania w sprawach karnych jest w wielu aspektach odmienna od innych procedur, w tym w zakresie etapów postępowania. Wyszczególniamy postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe oraz postępowanie wykonawcze. Z uwagi na znaczenie czynności oraz składanych oświadczeń, istotne jest by już w początkowym etapie postępowania posiadać szczegółową wiedzę na temat przysługujących nam praw.

adwokat prawo karne wrocław

Zdajemy sobie sprawę, że na co dzień, do momentu, w którym problemy nie zaczynają dotyczyć bezpośrednio nas lub naszych najbliższych, nikt nie czuje konieczności zapoznawania się z procedurami karnymi. Dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów, dlatego nawet w momencie problemów z prawem karnym, nie będziesz musiał przyswajać specjalistycznej wiedzy, a wszelkie czynności na każdym z etapów postępowania, wykonywane będą przez adwokata. Zapewniana przez nas pomoc prawna w zakresie prawa karnego dotyczy osób podejrzanych, oskarżonych, skazanych, a także osób pokrzywdzonych.

adwokat prawo karne wrocław

Adwokat Prawo Karne Wrocław – kiedy warto zwrócić się adwokata?

Prawo karne jest rozbudowaną, w wielu aspektach odmienną od pozostałych dziedziną prawa, regulującą faktyczność i okoliczności dokonania czynu zabronionego, określającą podejrzanych, oskarżonych, skazanych oraz pokrzywdzonych. Procedura, stosowana w sprawach karnych nie jest zagadnieniem, które dotyczy nas na co dzień. Z tego względu wiele osób prywatnych oraz właścicieli firm nie posiada wiedzy i doświadczenia, które pozwoliłyby bez stresu oraz merytorycznie przebrnąć przez procedurę karną lub karno-skarbową. W sprawach karnych już na początku postępowania potrzebny jest doświadczony adwokat, będący gwarantem sprawiedliwego, sprawnie prowadzonego postępowania oraz wsparciem w nietypowej sytuacji.

Kancelaria prawo karne Wrocław – jak wygląda pomoc?

Postępowanie karne to przede wszystkim czynności, prowadzone w sprawach pospolitych, gospodarczych oraz karno-skarbowych. Może dotyczyć zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Adwokat z prawa karnego we Wrocławiu zajmuje się kompleksowa, pełnowymiarową obsługą prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, realizując zadania doradcze oraz reprezentacyjne na każdym etapie postępowania. W prawie karnym postępowanie składa się z trzech etapów: postępowania przygotowawczego, sądowego oraz wykonawczego i na każdym z tych etapów niezbędna jest pomoc adwokata. Kancelaria adwokacka Wrocław? Prawo karne i związane z nim postępowanie wymaga często natychmiastowej reakcji, którą zapewniamy. Z pracownikami naszej kancelarii adwokackiej prawo karne we Wrocławiu można kontaktować się niezależnie od godzin otwarcia.

 

 

Czytaj więcej

Adwokaci Wrocław prawo karne – profesjonaliści w Twoim mieście

W naszej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu pracują adwokaci doświadczeni w postępowaniach karnych. Swoją wiedzę oraz praktykę ugruntowali na salach sądowych miasta Wrocław oraz innych polskich miast. Realizacja zadań jest dla nas priorytetem, działamy przede wszystkim we Wrocławiu, ale jeśli istnieje konieczność, podejmujemy się zadań na terenie całej Polski. Dlaczego nasi adwokaci są najlepsi we Wrocławiu w sprawach karnych? Przede wszystkim dlatego, że dysponują wiedzą i doświadczeniem, które w połączeniu z życzliwością, dyskrecją oraz unikalnym podejściem do klienta stanowią przewagę. Wybierając doświadczonych, rzetelnych prawników otrzymujesz gwarancję kompleksowej obsługi prawnej, świadczonej w każdym etapie procedury.

 

Prawo karne Wrocław – usługi doradcze

Zróżnicowane sytuacje, związane z prawem karnym nierzadko rodzą wątpliwości, dotyczące swojego udziału w postępowaniu lub ryzyka odpowiedzialności karnej. Podobnie jest w przypadku osób pokrzywdzonych, które nie są świadome swoich praw. Nasza kancelaria adwokacka z Wrocławia, zajmująca się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa karnego oferuje porady prawne doświadczonych adwokatów, którzy udzielają rzetelnych informacji i wyjaśnień na każdym etapie postępowania. W prawie karnym ważne jest szybkie uruchomienie współpracy z adwokatem, dzięki czemu można uniknąć wielu niepotrzebnych stresów oraz wpłynąć na przebieg postepowania. Osoby, które po skorzystaniu z porady prawnej zdecydują się na zaangażowanie naszego adwokata do reprezentowania w postępowaniu mogą liczyć na odliczenie kosztu usługi doradczej.

 

Sprawy karne Wrocław – reprezentacja

Celem udziału adwokata w postępowaniu karnym jest osiągnięcie rezultatu w postaci uniewinnienia osoby oskarżonej, odroczenia wykonania zasądzonej kary, odbycia kary oskarżonego w systemie dozoru elektronicznego, przedterminowego zwolnienia z obowiązku odbycia kary pozbawienia wolności oraz zasądzenia przerwy w odbywaniu kary. Udział adwokata w sprawach karnych jest niezbędny niezależnie od strony postępowania. Zarówno oskarżony, jak i pokrzywdzony mają prawo do skorzystania z pomocy adwokata i warto z tego prawa korzystać tym bardziej, że w sprawach karnych stawką jest często wolność lub znaczne środki materialne. Z adwokatem w sprawach karnych we Wrocławiu warto skontaktować się w sytuacji zatrzymania na określony czas, przed przesłuchaniem w charakterze oskarżonego, pokrzywdzonego oraz w sytuacji, gdy nie mamy pewności dokładnej znajomości przepisów prawa przed lub w trakcie postępowania karnego.

 

Udział w procedurach wykonawczych – adwokat prawo karne Wrocław

Prawo karne Wrocław? Kancelaria adwokacka, specjalizująca się w udziale w sprawach karnych na ternie Wrocławia i okolic jest tworzona przez nieustannie pogłębiających wiedzę specjalistów. Prawnicy, którzy specjalizują się w sprawach karnych służą wsparciem merytorycznym w zakresie porad prawnych, biorą udział w czynnościach, związanych z procedurą przygotowawczą oraz reprezentują swoich klientów w trakcie procesów sądowych. Najwyższa jakość obsługi prawnej, świadczonej przez wybitnych prawników owocuje wieloma pozytywnymi wyrokami, korzystnymi dla klientów. Adwokat z prawa karnego we Wrocławiu działa w majestacie prawa i wykazuje się nienagannym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą osobistą.

 

Etyka zawodowa i doświadczenie adwokat prawo karne Wrocław

Podstawą sukcesów na sali rozpraw niewątpliwie jest doświadczenie w pracy adwokata. Poza nim kluczowym jest jednak wyczucie sytuacji oraz takt prawnika. Nie bez znaczenia jest jego typ osobowości, dzięki któremu potrafi bezbłędnie formułować pytania i wnioski, dociekliwie chroniąc i dochodząc interesów i spraw klienta. Zawód, cieszący się wysokim poziomem zaufania społecznego wymaga ponadprzeciętnych umiejętności interpersonalnych. Nie bez znaczenia jest etyka zawodowa, która adwokata w sprawach karnych obowiązuje bezsprzecznie. Prawnicy, realizujący zadania z ramienia naszej kancelarii wykazują się bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym, umożliwiającym zarówno reprezentację strony oskarżonej, jak i pokrzywdzonej. Adwokaci zajmują się również sprawami o zniesławienie, stalking, nękanie i wieloma innymi, mającymi związek z wykonaniem czynu zabronionego: występku lub przestępstwa. Prawo karne wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale i dyskrecji, która naszym klientom gwarantujemy bez względu na specyfikę toczącego się postępowania.

Zapraszamy do kontaktu

  adwokat prawo karne wrocław

  Obrońca karny

  adwokat prawo karne wrocław

  Reprezentacja oskarżycieli

  Prawo karne Wrocław

  Proces o zniesławienie

  Facebook
  YouTube
  LinkedIn
  Instagram